21.06.2020 – Strzelanie integracyjne członków SSK GRYF

Organizujemy strzelanie dla członków SSK GRYF

Termin: 21.06.2020 (niedziela), od godziny 13:30

Miejsce: Strzelnica „Anna”, w Maleniskach k. Jarosławia

Wejście na strzelnicę dla członków stowarzyszenia za darmo.

Celem spotkania jest integracja członków stowarzyszenia, zapoznanie się z różnymi rodzajami broni oraz podniesienie umiejętności strzeleckich.

Jest możliwość wprowadzenia na strzelnicę również członków rodziny czy znajomych, którzy chcieliby uczestniczyć w spotkaniu, zapoznać się z ofertą stowarzyszenia i być może wstąpić kiedyś w szeregi. Szczegóły w rozesłanym do wszystkich mailu.

Na strzelnicy przygotowany i rozpalony będzie grill, tak więc będzie możliwość pożywić się kiełbaskami czy co kto lubi z grilla. Prowiant na grilla oraz naczynia/ sztućce należy zabezpieczyć we własnym zakresie.

W ramach spotkania zorganizowane zostanie, dla wszystkich zainteresowanych, szkolenie w zakresie budowy i posługiwania się pistoletem, karabinkiem oraz strzelbą, co może przydać się na egzaminie na pozwolenie na broń. Będzie również możliwość wykonania podstawowych strzelań.

Dla bardziej zaawansowanych członków zorganizujemy ciekawe drille, które pomogą podnieść poziom posiadanych umiejętności. Poza tym będzie możliwość swobodnie postrzelać, co kto ma ochotę i z czego ma ochotę.

Do wykorzystania będą cele stalowe, poppery reaktywne oraz plate rack.

Osoby nie posiadające własnej broni i amunicji będą mogły wykonać strzelania z broni będącej do dyspozycji na miejscu, pod nadzorem obecnych na strzelnicy instruktorów. Szczegóły w mailu.